Rozë

Rikthehet Sara Gjordeni, sulmon dy banorët, mbështet Heidin

Siç e kemi parë përgjatë këtyre ditëve, Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin.

E kështu këto debate janë sjellë në vëmendje dhe në spektaklin e sotëm teksa janë diskutuar mes banorëve, moderatorit dhe opinionistëve në studio.

Një reagim ka ardhur nga një prej ish-banoreve të formatit të “BBV3”, Sara Gjordeni, e cila thotë për Gracianon: Ça thotë ky o vëlla? A je mirë o shok? E masakron tjetrën dhe tani luan viktimën.

Inati si kaloi as me Francesken, duke i dalë në mbrojtje sërish Heidit.

Rikujtojmë që Sara u përjashtua nga formati i “BBV3”, ku shkak u bë pengesa me forcë që i bëri Françeskës në tualet.

Megjithëse as kjo e fundit nuk është se ishte pa faj, por produksioni nuk mori asnjë mas ndaj saj.

/Shqip.com