Rozë

Reperi i njohur në lidhje të re dashurie

Don Xhoni

Një ndër rap-artistat më të komentuar të estradës është dhe Don Xhon, sa i përket jetës së tij profesionale dhe asaj private.

Sakaq, ditën e sotme ai ka ndarë një fotografi në rrjete sociale teksa shfaqet me një vajzë pa zbuluar portretin e saj.

Vetëm kaq është dashur që të fillojnë komentet kudo nëpër rrjet teksa janë ngritur aludime lidhur me një romancë të re të reperit.

“N’ishull, ma qetë”, ka shkruar Don Xhon përbri fotografisë.

/Shqip.com