Rozë

Reperi i njohur francez këndon me flamurin tonë kombëtar

Reperi i famshëm francez Maitre Gims ka paralajmëruar këngën e re dhe një nga sekuencat e saj i ka bërë me flamurin kombëtar.

Ai ka publikuar këtë video duke i bërë publicitet këngës së tij të fundit “Spider”, raporton Shqip.com.

@gims_off

♬ DYSTINCT x GIMS I SPIDER I – DYSTINCT

Gims ka bashkëpunuar më Dhurata Dorën në super hitin “Only You”, e cila ka pasur shumë sukses.

/Shqip.com