Sport Ndërkombëtar

Reagon Fiorentina, barazon rezultatin ndaj Milanit

Milani dhe Fiorentina po takohen në kuadër të javës së 15-të në Serie A, shkruan Shqip.com.

Skuadra e Fiorentinas ka barazuar rezultatin ndaj Milanit. Golin e barazimit në këtë duel e ka shënuar Barak. Rezultati aktual i takimit është 1:1 pasi paraprakisht ka shënuar Leoa.

AC Milan ka kaluar shumë herët në epërsi kundër Fiorentinës.

Giroud pasoi të Leao, i cili shënoi për kuqezinjtë që në minutën e dytë të ndeshjes

Ndeshja ka filluar në ora 18:00, do të luhet në stadiumin “San Siro”.

/Shqip.com