Rozë

Reagon Beatrix pas fotos së Donaldit dhe Borës në Prishtinë

Beatrix Ramosaj

Dyshja Bora Zemani dhe Donald Veshaj, vazhdojnë të jenë më të komentuarit në mediat rozë.

Së fundmi, në media u publikua një foto teksa Bora dhe Donaldi shijojnë romancën e tyre në Prishtinë.

Ata shihen nën shoqërinë e njëri-tjetrit në Prishtinë.

E që më pas ishte Trixa ajo që postoi një video në ‘TikTok’ me këngën “Mask off”.

Më pas komentuesit menduan që kjo ishte një “thumb”, ndaj Borës dhe Donaldit.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022