Rozë

Publikohet biseda/ Egesta: Meritoni më do ende, ky është…

Në prime-n e të shtunës, Meritoni ka zbuluar pak nga historia me ish-partneren e tij Egestën si dhe problemet me autizmin që ka djali i tyre, Loar.

Duket se pas kësaj deklarate Egesta nuk ka qëndruar në qetësi.

Fillimisht ajo ka postuar një story të djalit ku shkruan: “Mos u mërzit bebi se e vërteta do të dalë!”.

Pas kësaj deklarate, portali “Kryefjala” ka siguruar foton e bisedës të Egestës me një vajzë, ajo i shkruan se është xheloze sepse ai nuk e ka dashur sic do Ilnisën dhe se Meritoni do fitojë teksa Egesta përdor djalin për klikime.

Por përgjigja e Egestës ka qenë e prerë:

”Meritoni hala më don, ajo është problemi i tij. Beda beda ngushllime”, shkruan Egesta.

/Shqip.com