Lajme

Pejë: Djali e sulmon fizikisht nënën

Unhappy crying wrinkled senior female looking at camera, half-face closeup

Një djalë në Pejë ka sulmuar fizikisht nënën e tij.

Vetë nëna është ankuar në polici për veprën e djalit të tij.

Djali agresor është arrestuar dhe është dërguar në repartin neuropskikiatrik.

Me vendim të prokurorit i njëjti po sigurohet nga policia. /Shqip.com