Lajme

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit
Parashikimi i motit

Të hënën pritet të mbajë mot kryesisht me diell.

Sipas Institutit Hidrometeoroligjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë Celsius.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-29 gradë Celsius.

Java e tretë e muajit gusht do të karakterizohet me mot më të nxehtë dhe me pak reshje shiu.

/Shqip.com