Sport Shqiptar

Pamje aspak të këndshme, në prani të Piques, ish-vjehrra “kapet” me Shakirën

Këngëtarja me famë botërore, Shakira dhe futbollisti i mirënjohur, Gerard Pique, tashmë janë ndarë.

Në rrjetet sociale po bën bujë një video ku shihet Shakira bashkë me Piquen dhe nënën e tij, shkruan Shqip.com.

Pamja e vjetër tregon një moment aspak të këndshëm, ku shihet nëna e futbollistit teksa shtrëngon këngëtaren dhe më pas i bën me gisht që të heshtë.

Pranë tyre ishte edhe Gerard, i cili nuk shihet duke reaguar për atë që po ndodh.

As reagimi i Shakirës nuk vihet re në pamje pasi ajo në video është e shfaqur vetëm me shpinë.

Ngjarja duket e viteve më parë por nuk ka shpjegim se çfarë ka ndodhur saktësisht.

/Shqip.com