Rozë

A ndodhi puthja e shumë pritur e Luizit dhe Kiarës?

Luizi dhe Kiara janë izoluar në një dhomë dhe po kujdesen për beben e Big Brother VIP Kosova.

Ata po kalojnë kohë më njeri-tjetrin, ndërkaq edhe u sqaruan për atë se çfarë ndodhi në natën e Prime.

Mbi të gjitha, ata po tregohen shumë të kujdesshëm për beben dhe po respektojnë rregullat e “Vëllait të Madh’.

Ndërkaq, në një moment ata janë parë shumë afër njëri-tjetrit, mirëpo as kësaj radhe nuk dhanë puthjen e shumë pritur të publikut.

/Shqip.com