Rozë

Morena Taraku tregon nëse është beqare

Morena Taraku

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një nga më të komentuarat nga mediat rozë.

Ajo shpesh është përfolur edhe për jetën e saj private.

Së fundmi, Morena, nëpërmjet një pyetësori të realizuar në “Instagram”, ka marrë shumë pyetje nga ndjekësit.

Njëri nga ta e pyeti se nëse ajo është beqare. Për këtë modelja është përgjigjur me “Po”.

Në këtë mënyrë, Morena ka zbuluar se është vetëm dhe për momentin nuk ka dikë në krahë.

/Shqip.com