Sport Ndërkombëtar

Modelja kroate “e merr në qafë“ sheikun (FOTO)

Zakonisht në Kupën e Botës bie në sy një tifoze më e “zjarrtë” dhe kështu ishte edhe sivjet në Katar, pavarësisht se atje janë të kufizuara edhe liritë e veshjes.

Kroatja, Ivana Knoll është bërë shumë e famshme në këtë Kupë Bote për shkak të veshjes së saj ekstravagante në stadiume.

Miss Kroacia ka postuar së fundmi në rrjetet sociale foto të një burri arab që i bën foto ndërsa ajo kalon në shkallët e stadiumit.

Një nga ndjekësit e saj komentoi: “Kaq e pati ky, u kap. Gruaja po e pret në shtëpi me çekiç në dorë”.

/Shqip.com