Lajme

Tentim sulmi ndaj Rrahman Jasharaj

Pas një debati mes mësimdhënëseve dhe kryetarit të Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Kulturës, Rrahman Jasharaj, është sulmuar ky i fundit.

Një personi i moshuar që ishte i pranishëm ka tentuar ta sulmojë Jasharajn

Jasharaj, ishte i shoqëruar nga bashkëpunëtorët e tij gjatë një vizite në shkollën “Ismail Qemali” në Prishtinë.

Tentim sulmi ndaj Jasharaj
Lexo edhe:
Jashari: Greva po vazhdon

Të hënën, Rrahman Jasharaj për Shqip.com ka bërë të ditur se greva do të vazhdojë edhe sot./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022