Sport Shqiptar

“Magji” e Bajramit, Shqipëria ndëshkon Italinë pas 23 sekonda lojë, “shpërthen” festa në stadium

Gol Shqipëria. Nis në mënyrën më të mirë Europiani për kuqezinjtë.

Nedim Bajrami në minutën e parë me një predhë brenda zonës mposht Donnarumën.

Goli ngre peshë mijëra tifozë në Dortmund dhe miliona të tjerë që e ndjekin nga ekrani.

Itali-Shqipëri 0-1 teksa luhen minutat e para në “Signal Iduna Park”.

/Shqip.com