Rozë

Luizi zbulon projektin e ri muzikor

Vetëm para pak javësh, këngëtari Luiz Ejlli, përfundoi eksperiencën e tij në ‘Big Brother’, ku edhe fitoi çmimin e madh, pjesëmarrja e tij bëri që ai t’i kthehej skenës dhe të punojë për projekte të reja.

Pa kaluar një javë, një super lajm erdhi nga moderatori dhe aktori Donald Veshaj dhe kishte të bënte pikërisht me një këngë me Luizin.

Ata publikuan një video në instagram, përmes së cilës ka paralajmëruar projektin e tyre dhe më pas kënga, titulluar ”Dy shotsa”.

E duket se fituesi i ‘BBV 2’, nuk ka ndërmend të humbë kohë dhe do të sjellë për ndjekësit e tij një tjetër projekt muzikor me titull ‘Përjetësisht’, por këtë herë jo në bashkëpunim.

Për të gjithë ju që po e prisni me padurim, tashmë mund ta gjeni këngën në Youtube.

Fansat e tij mund të jenë të entuziazmuar, për të dëgjuar zërin dhe stilin e tij unik në muzikë.

Ju rikujtojmë se, pas daljes së tij nga shtëpia kanë nisur gjithashtu aludimet se lidhja mes tij dhe Kiara Titos, ka përfunduar.

Ata kanë postuar mjaft shpesh, duke i përbuzur këto gënjeshtra.

Së fundmi, Kiara ka postuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto me Luizin, duke mbyllur “gojët e liga”.

/Shqip.com