Rozë

“Luizi mendon që Kiarën e ka grua”, reagon banori i BBVA

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit, po komentohet mjaft shumë nga banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Ndërsa, një debat ku ishte i përfshirë edhe Kristi, duket se nuk ka përfunduar ende.

Kristi tha se ata nuk merren vesh, pasi Luizi mendon që Kiarën e ka grua, ndërsa Kiara me mendje ka ngelur ende tek ‘date’ i parë, sipas tij.

Dea nga ana tjetër i tha Kristit se Kiara po e lejon vetë një gjë të tillë dhe fakti që e bën këtë, tregon se ka një arsye të fortë.

/Shqip.com