Rozë

Luiz Ejlli pjesë e emisionit që e kritikoi pafund

Deklarata e Luizit për pjesëmarrjen e Efit në “Përputhen”, ku u shpreh se banorja vjen nga një program që ka si kryefjalë mashtrimin dhe theksoi se është turp për familjen dhe miqtë e Efit pjesëmarrja e saj në “Për’Puthen”, ka ndezur jo pak debat gjatë qëndrimit të tij në BBV.

Por, mesa duket Luizi ka vendosur t’i lërë gjërat pas krahëve dhe të bëhet pjesë e Përputhen.

Kështu që Luiz Ejllin do e shohim opinionist në këtë emision.  

/Shqip.com