Rozë

Luiz Ejlli i dalin telashe me policinë gjermane

Luizi ka ndarë me ndjekësit e tij një video, ku tregon se si policët në aeroportin e Frankfurtit, Gjermani, e kanë mbajtur 1 orë në pyetje, pasi ai u kishte thënë se ‘po shkonte në Zyrih për të parë një film’.

“E di kush ishte pjesa më e bukur? Nuk më kishte ndodhur ndonjëherë. Na pyetën këta policët ‘ku po shkoni?’, se jemi në Frankfurt këtu.

‘Në Zyrih i thamë’. ‘Për ça po shkoni?’, tha. ‘Me pa film’, i thashë. ‘Si me pa film?’, tha.

‘Po. Duam me shkuar deri në Zyrih me pa film’, i thashë.

E kujtuan se jemi duke u tallë dhe na mbajtën 1 orë aty në pyetje. Për atë Zot.

Ishin dobët me humorin këta policët gjermanë”, tregon Luiz Ejlli.

/Shqip.com