Rozë

Liri dhe Ermali e çelin verën me një super këngë (Video)

Reperi i ri por i suksesshëm, Liri ka sjellë këngën e re.

Kënga e re që është titulluar “Loqka”, vjen në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahun.

Projekti i ri ka ritme verore dhe po pritet mirë nga publiku.

/Shqip.com