Rozë

Ledri konfirmon ndarjen me Sarën

Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Ledri Vula ka performuar në natën finale të Big Brother Vip Kosova 2.

Ai ka kënduar disa prej hiteve kryesore, një këngë që pritet të dalë më 7 shkurt.

Ledri ka paralajmëruar një album këtë vit dhe ka thënë se do jetë vit i Hip Hopit.

Në fund ai është pyetur nga Alaudini se si është jeta single.

Ledri u përpoq t’i ikë kësaj pytje, por në fund tha se për këtë temë mund të flas menaxheri i tij Faton Shoshi.

“A pom sheh jam mirë, i buzëqeshur”, tha shkurt Ledri.

/Shqip.com