Rozë

Ky është veprimi i vetëm i Butrintit pasi “martohet” Kiara me Luizin

Banorët në Big brother VIP Albania janë përballur më një sfidë.

Ata kanë improvizuar një dasmë, ku çifte ishin Luizi dhe Kiara.

Ishte moderatorja, ajo që ka puthur në buzë Luizin, pasi që prifti zhvillojë ceremoninë.

Por, ish i dashuri i Kiarës, Butrint Imeri vendos të publikoj se çfarë do të bëj të shtunën.

Ai do të jetë në një mbrëmje muzikore në Austri.

/Shqip.com