Rozë

Ky është reagimi i Luizit pasi befasohet nga Kiara

Kiara i ka bërë një surprizë të papritur Luizit brenda shtëpisë së BIG Brother VIP Albnaia.

Ajo i ka dërguar një dron me një mbishkrim: Të kam zëmër, të dua.

Kjo befasi e bëri shumë të lumtur Luizin, i cili i tregojë edhe banorëve tjerë duke qeshur.

Ndryshe, ai ka treguar se për telefonatën që i është premtuar nga produksioni banorëve do të komunikojë me moderatorën.

Ai tha se ka shumë nevojë që ta dijë se si është duke e parë ajo nga jashtë dhe a janë gjërat në rregull.

/Shqip.com