Rozë

Ky është finalisti i dytë

Finalisti i dytë i Big Brother Vip Albania 3 është zgjedhur Julian Deda.

Ndërkohë, Meriton Mjekiqi, do të vazhdoj të qëndroj në shtëpi duke vazhduar garën me pjesën tjetër të banorëve që të zë një vend për finalen.

Sapo u konfirmua finalisti i dytë, Ledjoni vendosi që të hap një televotim, ku njëri nga banorët, duke përjashtuar Romeon dhe Julin, do të lë që sonte shtëpinë.

/Shqip.com