Rozë

Ky është banori më i ri që do të hyjë sonte në Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova

Big Brother VIP Kosova sonte do të shtojë një banorë të ri.

Ai do të jetë pjesë e këtij rrugëtimi për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Telegrafi merr vesh nga burime të sigurta se banori më i ri i shtëpisë do të jetë këngëtari nga Shqipëria, Bruno Pollogati.

Artisti i cili është më shumë i njohur në Shqipëri, ka qenë dhe vazhdon të mbetet pjesë e grupit “Revolt Klan”, i cili ka pasur disa prezantime të suksesshme në ‘Kënga Magjike’ dhe jo rrallë herë janë shpërblyer me çmime.

/Shqip.com