Rozë

Kjo banore premton t’i trazojë ujërat në Big Brother

Një tjetër personazh pritet t’i trazojë më tej ujërat e të krijojë rrëmujë në shtëpinë më të famshme Bug Brother VIP.

Sipas “Iconstyle” bëhet fjalë për Renee, një personazh në TikTok që ka tërhequr vëmendje me deklaratat dhe mendimet moskokëçarëse për tema të ndryshme apo situata.

Renee është edhe mbesa e influencuesit të modës, Elton Ilirjanit dhe vajza e aktores dikur shumë të njohur Julia Ilirjani.

Ajo jeton në SHBA, por mesa duket do të rikthehet në Shqipëri për BBV.

/Shqip.com