ShqipBizz

Kida nuk i ndahet Dubait, sërish shkon në pushime

Kida

Kida është këngëtarja shqiptarja që pëlqehet në masë të madhe për stilin që ka.

Ajo së fundmi ka sjell edhe albumin e ri, të cilin e ka mbushur me këngë dhe disa bashkëpunime.

Sidoqoftë kësaj, ajo po shihet shumë shpesh duke udhëtuar në Dubai, ku edhe po kalon pushimet me shoqëri.

Në rrjetin social Instagram, Kida ka zgjedhur që të publikojë disa imazhe, përmes së cilave mori shumë komente.

Padyshim që veshja e saj ishte brende të njohura, të cilat i vuri në pah në fotografitë e shpërndara./SHQIP.com