Rozë

Kiara i bën surprizën e papritur Luizit dhe e lajmëron me mesazhin ‘e koduar’

Luizi dhe Kiara

Kiara i ka bërë një surprizë të papritur Luizit brenda shtëpisë së BIG Brother VIP Albnaia.

Ajo i ka dërguar një dron me një mbishkrim: Të kam zëmër, të dua.

Kjo befasi e bëri shumë të lumtur Luizin, i cili i tregojë edhe banorëve tjerë.

Nisur dhe nga bisedat e mëparshme të çiftit, Luizi i tha moderatores se nëse del jashtë dhe sheh që ka shumë fansa pro tij, t’i thoj Luizit Të kam zemër.

A ishte ky një ‘informacion’ i fshehtë?

/Shqip.com