Rozë

Kiara e “ndezë” Luizin me vallëzimin sensual në dhomë

Raporti në mes të Kiarës dhe Luizit, shpesh është diskutuar nga banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

Kjo e fundit ka vendosur që të kërkojë si dëshirë një suitë ku dyshja tashmë disa ditë janë duke qëndruar.

Ata gjatë kësaj kohë edhe janë duke u argëtuar dhe ndarë momente shumë të mira për fansat që po i shikojnë.

Mbëmjen e djeshme Kiara ka performuar një kërcim sensual për të.

Në një moment ajo i është drejtuar të dashurit të saj me pyetjen “A jam seksi?”, duke e provokuar kështu konkurrentin shumë të dashur për publikun.

Më pas, ata e kanë vazhduar natën duke fjetur së bashku në shtrat.

/Shqip.com