Rozë Ndërkombëtar

Kendall Jenner, në një lidhje të re me Kylian Mbappe?

Thashethemet se Kendall Jenner dhe Bad Bunny i kanë dhënë fund lidhjes së tyre kanë filluar të qarkullojnë në mediat e njohura të showbizi-it.

Puthja mes Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet në koncertin e Beyonce i ka shqetësuar fansat e të dyve.

Kur shikonin fotot, diçka u ra në sy fansave: me përjashtim të Kourtney Kardashian, e cila do të lindë, të gjitha motrat e pranishme shoqëroheshin nga dikush.

Khloe dhe Kim Kardashian sollën fëmijët e tyre, Kris Jenner, të dashurin e saj, ndërsa Kendall Jenner ishte vetëm.

Kjo ka ndezur thashethemet në lidhje me supermodelen dhe Kylian Mbappe, pasi u takuan në mars, kur Kendall bëri një foto me të dhe nipin e tij, Saint, në Paris.

Megjithatë, më parë filluan të qarkullonin thashetheme se futbollisti francez ishte i lidhur me Kim Kardashian.

Pasi dolën në dritë pamjet, filluan spekulimet se mund të ketë diçka mes lojtarit dhe Kim, por jo.

Për momentin, futbollisti është beqar dhe romanca e tij e fundit ka qenë me modelen 33-vjeçare, Ines Rau.

Por ai gjithashtu është lidhur me Camille Gottlieb, Emma Smet dhe Aviv Sarah Meiri.

/Shqip.com