Rozë

Ish-banorja e BBVIP3 në pritje të ëmbël, kjo është fotoja që ngriti dyshime

Prej ditësh përflitet se ish-banorja e “BBV3” Françeska Murati është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Kjo pasi pak ditë më parë, ish-banorja zhvilloi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram dhe teksa një prej ndjekseve i kishte shkruajtur “Jam në maternitet”, Françeska iu kthye “Shihemi atje vitin tjetër” duke lënë kështu të nënkuptohej se ka në plan të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti.

/Shqip.com