Shenjat më me fat në dashuri sot

 • dashi

  Në dashuri prisni disa momente tensioni për shkak të një Venusi të kundërt. Në punë të mirë për projekte të reja, vazhdoni të hipni në valë.

 • demi

  Kini kujdes pasi ka shumë nervozizëm në ajër dhe mund të ndikojë në situatën tuaj të marrëdhënies. Në punë ka shumë stres por duhet të shtrëngoni dhëmbët.

 • binjaket

  Në dashuri gjithçka shkon mirë dhe yjet ndihmojnë ata që janë në kërkim të një shpirti binjak. Në punë ka pak lodhje por keni arritur rezultate të shkëlqyera.

 • gafore

  Në dashuri duhet të qëndroni të qetë dhe të mos bëni zgjedhje të rrezikshme. Në punë, vazhdoni të angazhoheni si gjithmonë edhe nëse Jupiteri është kundër.

 • luani

  Me hënën e kundërt, kushtojini vëmendje maksimale çështjeve të zemrës. Në punë jeni plot kreativitet por prisni edhe disa pengesa të vogla për të kapërcyer.

 • virgjeresha

  Yjet flasin për debate dashurie, por ju duhet të përpiqeni t’i zgjidhni ato. Në punë tregohuni shumë të vëmendshëm ndaj kolegëve, mos u besoni.

 • peshore

  Me hënën në favorin tuaj do të mund të përjetoni emocione të bukura. Në punë tregohuni më të duruar, nuk mund t’i merrni gjithçka menjëherë.