Horoskopi i datës 7 qershor

 • dashi

  Një vepër e mirë që keni bërë për një mik apo koleg pak kohë më parë do të shlyhet me interes të shtuar sot. Duke qenë një lloj personi që mund të mos keni pritur të shpërbleheni për përpjekjet tuaja, por është mirë të dini se jeni vlerësuar.

 • demi

  Nëse duhet të jeni kritik ndaj mikut ose të dashurit sot, do të ishte e mençur t’i mbështillni fjalët tuaja me një shtresë sheqeri. Bëjini ata të besojnë se ajo që ju duhet të thoni është në dobi të tyre tërësisht dhe jo, siç është rasti, për përfitimin tuaj gjithashtu.

 • binjaket

  Nuk do të jeni të interesuar të ndotni duart sot dhe pse duhet të bëni kur njerëzit e tjerë janë të lumtur të bëjnë ngritje të rëndë. Jepu atyre udhëzime të qarta dhe koncize dhe më pas rri duarkryq dhe shiko se si punojnë (dhe thuaj një ose dy fjalë lavdërimi herë pas here).

 • gafore

  Do të jeni të shpejtë për të vepruar kur ka të bëjë me një çështje të zemrës gjatë 24 orëve të ardhshme, jo vetëm sepse e dini se nuk jeni i vetmi që kandidon për dashuritë e dikujt. Kjo nuk është koha për të lëvizur anash Gaforren – shkoni direkt për qëllimin tuaj!

 • luani

  Ju nuk jeni ai lloji për t’u emocionuar, mbi të gjitha për paratë dhe pasuritë, kështu që mund t’ju mërzitë sot që një i dashur duket kaq i mërzitur për humbjen e diçkaje të natyrës materiale. Kujtojuni atyre se ka gjëra më të rëndësishme se të qenit i pasur.

 • virgjeresha

  Diçka që mendonit se ishte problem në fillim të javës nuk duket si një problem kaq i madh tani. E cila ngre pyetjen: sa gjëra të tjera në jetën tuaj keni qenë të shqetësuar për të cilat nuk ia vlen të mundoheni?

 • peshore

  Jeta ju ka shkuar aq mirë kohët e fundit, saqë mund t’ju habisë që projekti juaj aktual nuk duket se po përparon shumë. Mesazhi i yjeve është të jeni të durueshëm dhe t’i jepni më shumë kohë. Jeni ende shumë përpara afatit.