Horoskopi i datës 20 qershor

 • dashi

  Mundohuni të shmangni mosmarrëveshjet me të dashurit sot, sepse do t’ju duhet të mbështeteni shumë tek njëri-tjetri gjatë javëve të ardhshme. Harmonia në shtëpi është thelbësore nëse doni të punoni së bashku. Ju duhet të jeni aleatë, jo armiq.

 • demi

  Sot do të jeni në një humor të çoroditur. Nëse të tjerët ju thonë të bëni një gjë, ju do të bëni diçka ndryshe. Nëse ju thonë të shkoni në një drejtim, do të shkoni në drejtim të kundërt. Vetëm kini kujdes që të mos ju bëjnë bllof dyfish!

 • binjaket

  Dielli lëviz në zonën e parave të grafikut tuaj sot, kështu që ju duhet të siguroheni që financat tuaja janë në rregull – nëse nuk janë, mund të zbuloni se mungesa e parave ju pengon. Prioriteti juaj nr. 1 është të ndaloni së shpenzuari kaq shumë.

 • gafore

  Javët e fundit kanë qenë të gjitha për pastrimin e mbeturinave mendore dhe emocionale që ju kanë mbajtur prapa dhe tani mund të ecni përpara përsëri pa asnjë lloj kufizimi. Një fillim i ri nuk është thjesht i mundur, është një domosdoshmëri absolute.

 • luani

  Edhe pse dielli lëviz në zonën më të ndjeshme të grafikut tuaj sot, kjo nuk duhet parë si një justifikim për t’u tërhequr në veten tuaj dhe për të shmangur botën e jashtme. Ka ende disa çështje serioze për të zgjidhur dhe jeni ju që duhet t’i zgjidhni ato.

 • virgjeresha

  Ju nuk jeni një individ aq i kujdesshëm sa disa njerëz mendojnë se jeni dhe tani dielli i është bashkuar sundimtarit tuaj Mërkurit në një nga zonat më të mira të grafikut tuaj, ju do të bëni çmos për ta vërtetuar këtë. Argëtohuni por mos e çoni në ekstreme.

 • peshore

  Dielli lëviz në fushën e karrierës së grafikut tuaj sot, duke u bashkuar me planetin e komunikimit Mërkuri dhe planetin tuaj në pushtet Venus, kështu që përqendrohuni në kërkimin e mënyrave se si mund të përmirësoni statusin tuaj shoqëror dhe profesional dhe mos u kënaqni me një rol mbështetës.