Horoskopi i datës 11 maj

 • dashi

  Ndonjëherë ju pëlqen të bëni ndryshime për qejf, por planetët paralajmërojnë nëse e bëni këtë këtë fundjavë, rezultatet mund të mos ju pëlqejnë. Vetëm këtë herë, gaboni me kujdes dhe mos e tundoni fatin t’ju kujtojë vendin tuaj!

 • demi

  Nëse bëni një përpjekje për t’i shprehur ndjenjat tuaja me fjalë këtë fundjavë, do të zbuloni se miqtë dhe të dashurit janë shumë të gatshëm t’i falin shkeljet tuaja. Nuk duhet të jesh i përlotur apo sentimental, por duhet të jesh i sinqertë.

 • binjaket

  Një detyrë e lidhur me punën mund të jetë e mërzitshme, por nuk ka asnjë mënyrë për ta shmangur atë, kështu që përgatisni mendjen dhe fokusohuni në atë që duhet bërë. Dhe mos bëni vetëm lëvizjet: synoni përsosmërinë ose mund t’ju duhet ta bëni përsëri!.

 • gafore

  Nëse ndiheni se ju duhet pushim dhe relaksim këtë fundjavë, atëherë merrni çdo kohë pushimi që ju nevojitet dhe injoroni ata që thonë se nuk mund t’i përballoni gjërat lehtë. Ju në fakt mund të përballoni të bëni gjithçka që dëshironi, kështu që bëni atë që ju bën të lumtur.

 • luani

  Mos jini shumë të nxituar nëse po mendoni t’i kushtoni kohë një marrëdhënieje që duket se nuk po ju shkon gjëkundi. Sipas planetëve ka të ngjarë të përmirësohet ndjeshëm gjatë 48 orëve të ardhshme, kështu që jini të durueshëm dhe jepini më shumë hapësirë ​​për t’u zhvilluar.

 • virgjeresha

  Nëse dëshironi të ecni përpara në frontin e punës, do t’ju duhet të kombinoni sharmin dhe pamëshirshmërinë, në mënyrë që miqtë dhe armiqtë të kuptojnë se e keni fjalën për biznes. Bashkëpunimi është qasja më e mirë, por ndonjëherë edhe pak konkurrencë serioze mund të ndihmojë.

 • peshore

  Ndjenja se diçka e rëndësishme është lënë pa bërë, ju shqetëson prej disa kohësh dhe do të ishit budalla ta injoronit më gjatë. Qetësoni mendjen tuaj gjatë 48 orëve të ardhshme dhe dëgjoni atë që ndërdija juaj po përpiqet t’ju thotë.