Horoskopi i datës 1 qershor

 • dashi

  Nëse ju vjen një ftesë sociale në minutën e fundit këtë fundjavë, duhet të hiqni dorë nga ajo që po bëni dhe ta pranoni. Jo vetëm që do të argëtoheni shumë, por do të takoni dikë që mund t’i japë karrierës tuaj një shtysë shumë të nevojshme.

 • demi

  Ju e dini që duhet të merrni seriozisht situatën tuaj të fluksit të parave, por gjithashtu e dini se duhet të përmirësoni një hap në një kohë në vend që të merrni një rrezik të vetëm që mund të shkojë keq. Ajo që fillon si rrjedhje do të kthehet në një përmbytje.

 • binjaket

  Me kaq shumë aktivitet kozmik që ndodh në shenjën tuaj, padyshim që disa gjëra vërtet të mira ju presin përpara. Megjithatë, do t’i shijoni më shumë nëse inkurajoni të dashurit që të vijnë së bashku në udhëtim. Tregojuni atyre se nuk mund të përballojnë të jenë të turpshëm.

 • gafore

  Nëse ju duhet të kaloni pak kohë me mendimet tuaja gjatë 48 orëve të ardhshme, është mirë. Mos u fshihni plotësisht, por mos mendoni se duhet të viheni në dispozicion të miqve dhe të dashurve çdo moment vetëm sepse ata e presin atë nga ju.

 • luani

  Mund të jeni të vendosur në rrugët tuaja, por kur shihni nevojën për ndryshim, nuk ngecni dhe kjo është situata në të cilën do të gjendeni këtë fundjavë. Sidoqoftë, mos u përpiqni t’i detyroni të tjerët të shkojnë së bashku me ju – ky ndryshim është vetëm për ju.

 • virgjeresha

  Veproni sikur njerëz të rëndësishëm të shikojnë çdo lëvizje tuajën këtë fundjavë, sepse me shumë mundësi janë. Ata jo vetëm që po shikojnë, por do të shënojnë se si performoni në një kartë rezultati që ju vë përballë rivalëve tuaj. Mund të ketë vetëm një fitues.

 • peshore

  Lëvizja e Mërkurit në zonën më të hapur dhe më të hapur të grafikut tuaj do t’ju inkurajojë të ndiheni më të sigurt për atë që po bëni. Do të zbuloni gjithashtu se shumica e gjërave për të cilat keni qenë të shqetësuar nuk ia vlejnë më kohën dhe mundin.