Horoskopi ditor, sot do reflektoni për vendime te rëndësishme

 • dashi

  Ditë e mirë do jetë kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Marrëdhënien tuaj me partnerin do e kenë zili që të gjithë. Beqarët do marrin goxha ftesa për takime, por nuk do ndihen ende gati për të hedhur hapa në planin sentimental.

 • demi

  Falë ndikimit pozitiv te Hënës tek jeta juaj ne çift, sot nuk do keni probleme serioze me partnerin. Në përgjithësi gjërat do ecin ashtu si i kishit menduar. Ata që janë ende vetëm nuk duhet të dekurajohen për asnjë çast sepse atëherë kur të mos e presin do ju shfaqet personi ideal.

 • binjaket

  Nëse jeni në një lidhje bëni sa më tepër kujdes me xhelozinë sot sepse ajo mund ta shkatërrojë shpejt gjithçka që keni ndërtuar me mund deri më sot. Beqarët duhet te reflektojnë gjerë e gjatë para se të hedhin hapa sepse do bëhet fjalë për të ardhmen e tyre.

 • gafore

  Jeta juaj në çift do jetë goxha e mirë gjatë kësaj dite. Nuk priten aspak probleme apo mosmarrëveshje ne këtë sektor. Edhe beqarët do jenë te favorizuar dhe më shumë gjasë mund te fillojnë një histori dashurie te këndshme.

 • luani

  Mundohuni të mos e lavdëroni shumë partnerin tuaj gjatë kësaj dite sepse vetëm kështu nuk do përballeni me zhgënjime më vonë. Beqarët do jenë shumë të arsyeshëm dhe nuk do joshin cilindo qe do iu dalë para. Në këtë mënyrë do mundin te bëjnë zgjedhjet e duhura.

 • virgjeresha

  Sot nuk do jeni në humor shumë të mirë ju të dashuruarit dhe në disa momente madje do ndiheni keq dhe do dëshpëroheni. Për fat partneri do kujdeset qe t’ua ngrejë humorin me mënyrë nga më të ndryshmet. Beqarët do dinë të bëjnë përzgjedhjen e duhur dhe do hedhin hapat e para drejt një lidhjeje të qëndrueshme.

 • peshore

  Jeta juaj në çift do kalojë një dite mjaft delikate sot. As ju dhe as partneri nuk do jeni në humorin e duhur dhe mosmarrëveshjet mund të jenë te njëpasnjëshme. Për beqarët çdo gjë do jetë ndryshe.

 • akrepi

  Ditë premtuese do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Mes jush dhe partnerit do mbizotërojë një klime tejet e ngrohtë. Beqarët do bëjnë mirë të mos i besojnë kujtdo sepse jo të gjithë kanë plane serioze. Disa mund t’i shfrytëzojnë e më pas mund t’i braktisin. Në planin financiar gjendja do vazhdojë të jetë e mirë.

 • shigjetari

  Sot do reflektoni dhe do arrini te zgjidhni disa pengje. Nga ana tjetër mund të merrni edhe disa vendime me rëndësi të madhe për të ardhmen. Beqarët duhet të presin edhe pak ditë për ndryshimet e mëdha.

 • bricjapi

  Nëse gjithmonë keni ëndërruar për një martesë dhe për gjëra shumë serioze, sot do gëzoheni pafund nga propozimi qe do ju bëjë partneri. Në disa momente as nuk do besoni se jeni në realitet. Beqarët nuk duhet ta humbin për asnjë moment durimin dhe duhet të vazhdojnë ta kërkojnë dashurinë.

 • ujori

  Sot do reflektoni edhe për vendime te rëndësishme. Beqarët do jenë gati edhe për aventura kalimtare, mjafton që të mos qëndrojnë me vetëm. Në planin financiar duhet të reflektoni disa herë para se të hidhni hapa.

 • peshqit

  Ditë plot shkëlqim do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mes jush dhe partnerit do mbizotërojë gjithë kohës harmonia dhe mirëkuptimi. Beqarët gjithashtu do jenë me shumë fat dhe do arrijnë ta gjejnë princin e tyre të kaltër.