Horoskopi ditor, shenjat që i favorizojnë yjet sot

 • dashi

  Një ditë e mirë për dashurinë, ju jeni duke kaluar një kohë të mirë me personin e zemrës dhe jeni gjithashtu shumë aktiv. Venusi sjell humor të mirë në jetën e një çifti. Yjet favorizojnë takime të reja për beqarët madje edhe me njerëzit që keni takuar së fundmi.

 • demi

  Është e rëndësishme të përpiqeni të krijoni një ekuilibër të ri në mënyrë që të mos dëmtoni njerëzit përreth jush kur jeni në një humor të keq. Marsi dhe Saturni ju japin energjinë për të përballuar dije të reja: nëse jeni beqarë, përfitoni nga momenti!

  Puna: Jeta e punës sot thith plotësisht energjinë tuaj, lëreni mënjanë dhe relaksohuni.

 • binjaket

  Sot Hëna favorizon komunikimet: mos kini frikë të kërkoni atë që ju nevojitet. Me Venusin në kundërshtim dikush mund të mos përputhet me ndjenjat tuaja. Edhe beqarët ankohen për problemet në jetën emocionale dhe duhet t’i zgjidhin ato.

 • gafore

  Në dashuri do të forconi mirëkuptimin që këto ditë nuk kanë qenë në krye, por në mbrëmje do të riktheheni në dialog me partnerin tuaj pa asnjë problem. Hëna në kundërshtim sot mund të vinte beqarët përpara një zgjedhje shumë delikate.

 • luani

  Venusi vazhdon t’ ju bëjë të pasigurt për një marrëdhënie romantike pak kristalore. Nëse keni ndjenjën se partneri juaj po fsheh diçka nga ju, gjithçka që duhet të bëni është të kërkoni. Takime të reja për ata që janë beqarë, mund të lindin marrëveshje të veçanta.

 • virgjeresha

  Në fushën sentimentale keni ndërtuar modele që rrezikojnë t’ju bllokojnë. Zemra nuk është e gatshme t’i përmbahet rregullave shumë të ngurta. Marsi favorizon takimet për beqarët, por ju duhet të përfshiheni për të gjetur personin ideal.

 • peshore

  Me Saturnin kundërshtar, sigurisht që nuk merrni frymë në një atmosferë të lehtë rreth jush. Për fat të mirë, ju keni një partner simpatik. Beqarët do përballen me një problem të ri me një person ndërhyrës dhe bezdisës.

 • akrepi

  Pasioni mban gjallë marrëdhënien në jetën e një çifti. Hëna në shenjë sot ju bën shumë të ndjeshëm dhe ju ndihmon të kontaktoni njerëz shumë privatë. Nëse jeni beqar, sharmi juaj do të joshë këdo. Takimet e reja dhe premtuese po vijnë.

 • shigjetari

  Shmangni polemikën me të dashurin tuaj për gjëra të pakuptimta. Ju keni kaq shumë gjëra për të dhënë, kështu që përpiquni të jepni më të mirën tuaj. Historitë e reja po vijnë për zemrat e vetmuara, por jo të gjitha mund të jenë të vazhdueshme për të ardhmen.

 • bricjapi

  Dashuria është një balerin dhe ju lë të tronditni emocionet, duhet të prisni edhe disa ditë për të bërë ndjenjat tuaja të qëndrueshme. Jupiteri nuk ju bën të humbni shpresën. Sot Hëna u kërkon beqarëve që të shmangin zemërimin dhe pakënaqësinë ndaj njerëzve të së kaluarës.

 • ujori

  Sot në dashuri duhet të hapni sytë sepse mund të keni disa befasi të këqija. Shikoni realitetin për atë që është dhe jo për atë që dëshironi të shihni! Beqarët do u duhet të jenë të lirë nëse duan të shijojnë këtë ditë!

 • peshqit

  Sot Hëna ju ndihmon të realizoni me sukses projektet tuaja, por vetëm çiftet e konsoliduara mund të flasin për një të ardhme. Beqarët do duan të flirtojnë me kaq shumë njerëz të ndryshëm pa u angazhuar vetë.