Horoskopi ditor, shenjat që duhet të kenë kujdes sot

 • dashi

  Bashkëpunime të reja profesionale janë në horizont. Shumë presin një përgjigje ndaj një propozimi deri në mes të vitit. Jupiteri është në shenjë dhe sjell një dëshirë të madhe për ta kompensuar. Ju jeni në kërkim të shpengimit.

 • demi

  Do jete më siguri do të ketë disa blerje në këtë periudhë. Disa situata duhen trajtuar ndryshe, me më shumë ekuilibër. Disa do të duhet të lëvizin ose të mendojnë për shtëpinë. Ju dëshironi të bëni gjëra të reja dhe të shpëtoni nga një e kaluar që nuk ju përket më.

 • binjaket

  Përpiquni të jeni më diplomatikë në punën tuaj, duke shmangur ngritjen e polemikave të panevojshme. Ju mund të keni nevojë për këshilla për të vazhduar në mënyrën më të mirë, qoftë edhe nga një avokat.

 • gafore

  Të mërkurën mund të gjeni një vrull të madh, veçanërisht nëse ju pëlqen dikush. Gjatë fundjavës do të arrini të kuptoni se çfarë dëshironi në dashuri. Muaji dhjetor ishte i rëndë dhe një çmim që prisnit nuk erdhi. Edhe janari nuk ka nisur mirë, por në fund të muajit do të keni mundësinë të reja.

 • luani

  Ju jeni të fortë dhe të fortë me aftësi të mëdha për të vazhduar dhe zhvilluar projektet tuaja. Mund të mendoni të ndryshoni një aktivitet të pafrytshëm, të zgjeroni horizontet me krijimtarinë tuaj, është një mundësi për t’i dhënë një kthesë tjetër jetës tuaj.

 • virgjeresha

  Këtë ditë të mërkurë Hëna me siguri do t’ju japë një dorë ditë që do vij në fundjavë të dielën, do të jetë një fundjavë kushtuar çështjeve sociale. Diçka e rëndësishme në jetën tuaj mund të ndryshojë në orët e ardhshme.

 • peshore

  Të mërkurën do të jeni më të vendosur se zakonisht në dashuri. Në këtë fushë, nëse ka diçka që nuk shkon, kushtojini vëmendje dhe flisni qartë. Kjo mund të çojë në një ndarje me partnerin tuaj, por nëse është e nevojshme.