Horoskopi ditor, parashikimet e yjeve për sot

 • dashi

  Falë influencës mjaft pozitive të Venusit, do gjeni më në fund qetësinë dhe harmonine në çift. Do e largoni rutinën dhe emocionet që do perjetoni do jeni të njëpasnjëshme.

 • demi

  Gjatë kësaj dite të gjithë çiftet do kenë një jetë sentimentale të paqëndruëshme. Shmangni më çdo kusht ta kritikoni apo t’i ngrini zërin personit që keni në krah sepse çdo gjë do të ndërlikohet!

 • binjaket

  Xhelozia do arrijë kulmin të mërkurën. Kujdes, sepse pasojat mund të jenë shumë negative dhe mund të sjellin probleme që as që i kishit menduar. Beqarët, falë planetëve, nuk do kenë ambientin e duhur për të dashuruar.

 • gafore

  Edhe pse planetët nuk do jenë të vendosur shumë mirë në qiellin tuaj të dashurisë, ju do bëni çmos të ruani një klimë të qetë dhe të ngrohtë. Beqaret duan te bien në dashuri por kanë edhe frikë nga ajo që i pret.

 • luani

  Ata që janë në çift do tundohen nga dikush tjetër të mërkurën dhe do e keni të vështirë të mos tradhëtojnë. Mendohuni mirë, sepse nuk do ketë kthim prapa. Venusi i pozicionuar mirë të mërkurën në qiellin e beqarëve, do i bëjë ata me joshës së kurrë.

 • virgjeresha

  Do kërkoni më shumë liri të mërkurën në jetën tuaj në çift. Kërkojeni më delikatësi dhe pa vën në rrezik lidhjen që keni krijuar. Beqarët do kenë një ditë të mbushur më dashuri dhe emocione pa fund.

 • peshore

  Marrëdhënia juaj më atë që keni në krah do jetë e shkëlqyer të mërkurën! Do i kushtoni shumë vemëndje dhe do bëni çmos që ai të ndihet si mbi rë pranë jush. Do ia dilni! Beqarët do kenë ndryshime në jetën sentimentale.