Horoskopi ditor, keni kujdes diskutimet në vendin e punës

 • dashi

  Kjo periudhë do të jetë disi e rënduar sa i takon punës, ku zgjidhjet që prisnit do të vonojnë. Kjo gjë do të bëjë që të përfshiheni nga ankthi. I njëjti ankth do të dominojë edhe në raportet në çift.

 • demi

  Të lindurit e kësaj shenje i pret një e premte e ngarkuar me lodhje, gjatë së cilës do të keni shumë gjëra për të bërë. Megjithatë me kalimin e ditëve planetet do të pozicionohen në anën tuaj.

 • binjaket

  Java do të nisë më së miri në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës, e cila do të jetë gjithnjë e më pozitive. Edhe dielli nuk do të jetë më kundër jush, duke bërë që gjërat të përmirësohen. Kushtojini më shumë kohë dashurisë.

 • gafore

  Në sferën profesionale do të jeni mjaft të ngarkuar. Do të hasni jo pak në pishman, lidhur me mundësitë që i keni lënë t’iu kalojnë. Mundohuni që të mos e përcillni nervozizmin në raportin në çift.

 • luani

  Duhet të reflektoni lidhur me disa çështje të rëndësishme, në mënyrë që të dini si të veproni në të ardhmen. Nuk është rasti që të shkatërroni projektet tuaja për shkak të dëshirës për të dalë të parët. Mundohuni që të lini hapësirë edhe për të tjerët.

 • virgjeresha

  Yjet do të jenë në anën tuaj dhe do ju mbrojnë, ndaj shfrytëzojini sa më mirë mundësitë. Kjo është një periudhë mjaft e favorshme, në mënyrë që t’iu njihen meritat. Sa i takon dashurisë, duke nisur nga e premtja, situata do të përmirësohet.

 • peshore

  Java do të nisë nën ritmin e duhur, por bëhet fjalë vetëm për një periudhë të shkurtër. Bëni mirë që të organizoheni, pasi dielli do të ketë ndikim tranzit në shenjën tuaj dhe do ju fuqizojë. Sa i takon dashurisë, Hëna do jetë në krahun tuaj.