Horoskopi ditor, ja çfarë ju sjellin yjet këtë fundjavë

 • dashi

  Ju dëshironi me çdo kusht që të pajtohen me mendimet tuaja, keni qëllime të mira, por me këtë Venus në dizavantazh nuk është e lehtë që disa t’ju kuptojnë.

 • demi

  Ka një tension rreth jush dhe ndjehet, megjithatë, përgjatë mbrëmjes yjet ju ndihmojnë të kapërceni konfliktet. Në punë është koha të luani kartat tuaja, madje dhe asin nën mëngë.

 • binjaket

  Mundohuni të qëndroni me njerëzit që doni dhe shmangni situatat që mund të bëhen të pamenaxhueshme. Në punë nuk keni pse të komprometoni suksesin përfundimtar të iniciativave duke menduar vetëm negativisht.

 • gafore

  Të kesh një hënë të favorshme mund të jetë një tregues për të demonstruar aftësinë për të zgjidhur disa probleme. Nuk është e lehtë të gjesh ide të reja në punë.

 • luani

  Nga kjo e shtunë dhe të dielën, do të jetë e mundur të rifilloni diçka që dukej e humbur. Në punë ju duket sikur keni ngecur, por mund të gjeni ide të mira që gjërat të shkojnë vaj.

 • virgjeresha

  Ditë e vështirë kjo e shtunë për shkak të pozicionit të Hënës. Ndoshta jeni me një person që dëshiron të jetë me dikë tjetër. Pozitiviteti dhe fryma e mirë rikthehen në punë.

 • peshore

  Çfarëdo që keni për të thënë, është më mirë ta shfrytëzoni këtë ditë sesa ta lini për më vonë. Në punë duhet të bëni zgjedhje të rëndësishme. Bëjini ato këtë të shtunë.