Horoskopi ditor, ditë me tensione për këto shenja

 • dashi

  Përpiquni të qëndroni të qetë këto ditë, sepse kohët e fundit durimin e keni humbur lehtë dhe tani rrezikoni të humbni pikë të rëndësishme. Do të ishte një turp i vërtetë. Në dashuri duhet të rikuperoni qetësinë.

 • demi

  Një ditë paksa shqetësuese për shenjën tuaj. Në dashuri duhet pak maturi. Mundësia e duhur për ju dhe partnerin tuaj mund të vijë së shpejti. Dikush ndoshta përpiqet të marrë kohë dhe nuk është kurrë mirë.

 • binjaket

  Yjet në këtë periudhë ju këshillojnë të flisni qartë dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni. Nëse ka një person që ju intereson, dilni përpara. Projektet e reja janë ngadalësuar, prandaj duhet të bëni pak durim.

 • gafore

  Fillimi i muajit ishte i vështirë, por tani gjithçka po shkon mirë. Vërtet mund të thuhet se ky fund muaji është vërtet i favorshëm dhe jep kënaqësi të mëdha. Shumë planetë në favorin tuaj.

   

 • luani

  Kujdes nga çdo keqkuptim që mund t’ju çojë në grindje me ata që ju rrethojnë. Mund të ketë ndonjë shqetësim nëse në çift ka disa kohë që kanë probleme. A po bëni diçka për t’i rregulluar ato? Jeni veçanërisht të hutuar në punë.

 • virgjeresha

  Ditë shumë interesante në të cilat do të jetë e mundur të përkufizoni një marrëdhënie sentimentale njëherë e përgjithmonë. Menaxhimi i punës mund të jetë më i lehtë dhe mund të çojë në arritje të mëdha. Prandaj, përveshni mëngët.

 • peshore

  Dashuria është sërish protagoniste pasi nuk ka kohë që ka ndodhur. Ata që nuk janë më rehat me një person mund të kërkojnë një tjetër. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi të filloni aventura të reja.