Horoskopi ditor, 05 shtator 2022

 • dashi

  Kjo është koha e duhur për të folur dhe për t’u përfshirë në diskutime. Shumë prej jush kanë bërë zgjedhje vendimtare në javët e fundit dhe tani nuk keni pse të izoloheni nga njerëzit apo situatat.

 • demi

  Këtë të Diel fillojnë të favorizohen ndjenjat, por padyshim që ka një ndryshim se kush e ka mbyllur një histori dhe kush po e fillon atë. Duhet të rregulloni disa gjëra në jetën tuaj dhe dashuria ka një vend të veçantë.

 • binjaket

  Në këtë ditë kushtojini vëmendje Hënës së kundërt. Gjithashtu duhet të keni kujdes që të mos shtyni shumë probleme dhe vendime, nuk duhet të lëvizni vetëm kur ka situata kritike. Nuk duhet të fashosh kokën para se ta thyesh, është e vërtetë, por as nuk duhet të reduktosh veten në momentin e fundit për të rregulluar problemet.

 • gafore

  Kjo është një ditë e mirë për ju në fushën e dashurisë dhe ndjenjave, veçanërisht për historitë e lindura së fundmi. Nga ana tjetër, në vendin e punës mund të ketë keqkuptime dhe pakënaqësi.

 • luani

  Kjo është një ditë pozitive për ju edhe nëse jeni bërë kërkues kohët e fundit. Në punë vini re se kushdo që është kundërshtari juaj nuk po përjeton momente të favorshme dhe për këtë arsye nuk ka ndihmuar në vendosjen e një foleje në timon.

 • virgjeresha

  Nuk ndiheni rehat me personin që keni në krah. Ata që kanë një biznes individual po mendojnë të ndryshojnë strategjinë e tyre.

 • peshore

  Do të jetë një ditë rikuperimi. Në orët e ardhshme do të përjetoni një emocion të fortë nëse duhet të diskutoni çështje të rëndësishme, është e dobishme ta bëni atë paraprakisht pa u reduktuar në të fundit. Përkundrazi, Jupiteri mund t’ju bëjë të përballeni me njerëz armiqësor.