Sport Ndërkombëtar

Georgina e lë nën “hije” Ronaldon (FOTO)

Georgina Rodriguez me paraqitjen e saj të fundit e ka lënë nën “hije” partnerin e saj, Cristiano Ronaldo, duke magjepsur ndjekësit e saj.

Derisa e gjithë vëmendja ishte tek situata e yllit portugez dhe intervistat e tij të bujshme që kanë të bëjnë me  Manchester United, duket se Georgina është bërë epiqendra e botës së showbizit.

Georgina u shfaq e veshur me këmishë rozë të kombinuara me një palë xhinse të ngushta që nxjerrin në pah format e saj.

/Shqip.com