Sport Ndërkombëtar

Futbollistët kroatë nuk shkëlqyen në fushë, por në tribuna mahniti tifozja e tyre speciale, Ivana Knoll

Kroacia ka debutuar ditën e sotme në Kupën e Botës me ndeshjen ndaj Marokut, shkruan Shqip.com.

Përfaqësuesja e Ballkanit ka barazuar me Marokun 0:0.

Përderisa futbollistët kroat nuk shkëlqyen në fushë, e njëjta gjë nuk mund të thuhen edhe për bukuroshen Ivana Knoll, e cila shkëlqeu në tribuna.

Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit.

Kroacia është në grup më edhe me Belgjikën dhe Kanadanë.

/Shqip.com