Rozë

Fituesi i “Big Brother Kanada” i dërgon mesazh Luizit pas nominimit Olta-Kiara

Fituesi i Big Brother në Kanada, Kevin Jacobs po vazhdon që të ndjekë lojën e Luizit.

Ai ka komentuar situatën që është ndodhur mbrëmë Luizi, pasi që Kiara dhe Olta kanë shkuar kokë më kokë në nominim.

Kanadezi tha se nuk di shumë mirë shqip, por sipas tij duhet të ndihmohet Luizi që të fitojë këtë përballje Kiara.

Kam parë një episod, nuk di shqip, por ja përmbledhja e asaj që kam parë në ‘Big Brother VIP Albania’ Të gjithë kanë analizuar, ka pasur disa klipe sesi Kiara po bënte diçka të keqe, nuk e di, arsyeja por u nominua me Olten. E di qe Olta është konkurrente e Luizit,dhe Kiara është e dashura e tij. Per Kiaren duhet te votojmë se duhet te qëndroje Luizi, mbase është thjesht strategji,nuk di shqip,pra Gjithçka mund të jetë e gabuar, por jepi Luiz.”

@kevintedjacobs

Watched an episode of BBVIP Albania and I dont speak Albanian. Save Kiara, I think #meluizin #luizejlli #kevintedjacobs

♬ original sound – kevintedjacobs

/Shqip.com