Rozë

Fifi tregon se kur do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë

Filloreta Raci

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi e njohur si Fifi, është në pritje të ëmbël.

Ajo ka zbuluar edhe gjininë e foshnjës, duke treguar se po presin në jete një djalë.

Kjo u bë e ditur përmes rrjetit social Instagram, ku Fifi ka ndarë disa fotot në krahë të Adisit, ku shihen të dy të ngjyrosur me të kaltër.

Fifi momentalisht po qëndron në SHBA ku dhe duket se atje do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Një nga ndjekësit e pyeti se edhe sa do ta mbajë në krah foshnjën e saj, Fifi u përgjigj se kanë mbetur edhe shumë pak ditë.

/Shqip.com