Rozë

Fifi pas lindjes së djalit merr një vendim

Fifi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi, Fifi muaj më parë është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri i saj Adisi janë bërë prindër të një djali, të Theo Malit.

Pas gjashtë muajsh, çifti kanë vendosur të kthehen nga SHBA-ja  në Tiranë.

Ndërkaq, Fifi ka postuar një fotografi të momentit që arriti në shtëpi.

Në fotografitë e postuar nga Fifi shihet pritja e ëmbël që ju bë nga familjarët.

/Shqip.com