Rozë

Einxhel Shkira tregon se kur do të kthehet në ekran, por ka vetëm një kusht

Einxhel Shkira

Einxhel Shkira është duke vazhduar të komentohet edhe një vit pas Big Brother.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke shtuar kuriozitetin për fansa.

Së fundmi, ajo zbuloi se do t’i rikthehet ekranit sezonin e ardhshëm me një projekt televiziv. Por për ta realizuar këtë gjë ka vetëm një kusht, që të mos mbesë përsëri shtatzënë.

Ndryshe, ajo është në pritje të ëmbël , ku ajo dhe Dagz priten të bëhen prindër për herë të parë.

/Shqip.com