Rozë

Einxhel Shkira merr urimin më të bukur nga Dj Dagz për ditëlindje

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush 33 vjet jetë dhe deri më tani ka pranuar mesazhe të shumta, po ai më i veçanti ishte nga Dj Dagz.

 “Gëzuar ditëlindjen zemër. Të duam më shumë se çdo gjë zemër”, ka shkruar Dagz krahas një videoje ku shihet moderatorja duke fryrë qirinjtë e tortës.

Ndryshe, ajo shumë shpejtë pritet të bëhet nënën e një djali.

/Shqip.com